Genel Bakış

CASSAS Şirketler Topluluğu dokuz farklı sektörde, yenilikçi yaklaşımıyla başarısını her geçen gün artırarak sürdürmektedir. İnsana saygı stratejisi, etkili iletişim ve çözüm odaklı çalışmaları bu başarısının arkasındaki en etkili güç olmakla beraber, çalışanların ve toplumun refahı en önemli motivasyon kaynağıdır. Bu amaçla CASSAS ve bağlı olan tüm şirketleri toplumun refah, mutluluk ve güveni için her türlü ihtiyacını yerine getirmektedir.

Kalite Yaklaşımı

Şirketler Topluluğu sürekli gelişerek faaliyet gösterdiği her alanda lider şirketlerden olma mottosuyla hareket eder. Bu amaç doğrultusunda kaliteden asla ödün vermeden, teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmetlerini sürdürür.

Enerji Stratejisi

CASSAS Şirketler Topluluğu' nun vizyonunda her gün değişimin ve ilerlemenin bir parçası olmak vardır. Topluluk tüm üyeleriyle birlikte yaşadığımız yüzyılda ve gelecekte sürdürülebilirlik ilkesinin şirketlerin gelişiminde çok önemli bir yer tuttuğuna inanır. Bu sebeple CASSAS ailesi çalışmalarını çevreye duyarlı bir şekilde yürütmeye önem gösterir. Yenilenebilir, doğaya zarar vermeyen kaynaklar kullanmaya gayret ederek, işlerinde kaliteden ödün vermeden, sektöre farklı bir bakış açısı getirmeye gayret eder.

Araştırma ve Geliştirme

Şirketler Topluluğunun araştırma ve geliştirme stratejisi sürekli değişen Dünya' da her türlü gelişmeyi takip ederek, topluluğu daha ileri noktalara taşıyacak teknolojileri benimseyerek durmadan ilerlemektir. Bu amacı gerçekleştirmek için tüm çalışmalarında toplumun çıkarlarını kendi çıkarlarının üzerinde tutarak araştırma ve geliştirme ile projeleri standartların dışında yenilikler ile ilerletir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

CASSAS Şirketler Topluluğu “Önce İnsan” sloganını önüne alarak her çalışmasında ekip arkadaşlarının güvenliğini en yukarıda tutar. İş sağlığı ve güvenliğinin her çalışanın en temel hakkı olduğu felsefesi şirketin en önemli insan politikasıdır. Bu felsefeyi sürekli devam ettirebilmek için çalışanlarına güvenli, becerilerini ve yetkinliklerini kullanabilecekleri sürdürülebilir iş ortamları ve fırsatları sunar.

Çevre Politikası