CASSAS 

CASSAS Topluluğu, çalıştığı her alanda insan yaşamına verdiği değer ve duyduğu saygıyı gözetir. Topluluk, bünyesinde sağlık sektörü başta olmak üzere endüstriyel üretim ve tasarım, özel ambulans hizmetleri ve satış sonrası destek, medikal cihaz temini, savunma sektöründe kullanılacak ürünler ve organik tarım da dahil olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren on şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Tüm faaliyet alanlarında geçmişten edindiği deneyimle, yenilikçi yaklaşımlarla gelişmiş ürünler ve yenilikçi fikirlerin oluşmasını sağlamaktadır. CASSAS Şirketler Topluluğu, öz kaynaklarıyla, yurt içinde hayata geçirdiği birbirinden başarılı projelerle, yurt dışında global proje hedefleriyle değer üreterek ülkesine katkı sağlamaktadır.

Yaklaşım…

Pro-aktif Çözüm

Deneyimin Gücü

Stratejik Yönetim Yetkinliği

Şeffaf, Sorumluluk Sahibi

İnovasyon

CASSAS, Kalite Politikasından Ödün Vermez

CASSAS Topluluğu faaliyet gösterdiği her sektörde en yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefler. Üretici konumunda olduğu sektörlerde sertifikasyon ve yeterlilik belgeleri bulundurmayı ve yüksek standart, kalite ve güvenilir hizmet sunmayı önemser. Teknolojik ilerlemeleri yakından takip ederek çağın gerekliliklerine uygun, sağlıktan savunmaya, mimariden tarıma birden çok sektörde ihtiyaca yönelik spesifik çözümler geliştirir.
Çalışmakta olduğu her alanda CASSAS Topluluğu, uluslararası uygunluk prosedürlerine bağlı kalmayı önemser. Dünya standartlarında hizmet verme misyonuyla, faaliyette bulunduğu alanlarda gerçekleşen yenilikleri sürekli takip eder. İnsana hizmet etme farkındalığıyla ürettiği tüm ürün ve hizmetlerde kalite politikasından ödün vermez.