CEO'nun Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız, Kıymetli Müşterilerimiz ve Çalışanlarımız,
Bilindiği gibi Aralık 2019’da Çin’de başlayan Covid 19 salgını, başta tüm Dünya' yı olmak üzere ülkemizi de ekonomik açıdan olumsuz etkilemiştir. Tüketici güveninin gerilediği, yatırımların daraldığı, üretmenin her geçen gün daha da zorlaştığı, toplumların ve hatta ülke kültürlerinin çok yönlü değiştiği bu süreçte grubumuz güçlenerek büyümeye devam etmiştir.
Bu büyüme ve sürdürülebilirlik heyecanı ile 2021 yılında da köklü geçmişi sayesinde, başarılı ve kendinden emin adımlarla faaliyetlerini sürdürmüştür.
Cassas Ailesi, 2020 ve 2021 yıllarında istihdam alanında da en atak dönemini yaşamış, çalışanlarına verdiği değer ve tüm personelin özverili çalışma temposuyla, önümüzdeki orta ve uzun vadeli süreç içerisinde büyüme hedeflerini, plan ve projelerini hayata geçirme kararlılığını göstermiştir.
Sanayi alanında, sağlık ekipmanları ve araç üst yapı projelerimizden olan kara ambulans imalatı için, yerli makineleşmeye önem göstererek, personel sayımızı %300 artırdık. Taşıdığımız heyecan ve başarı arzumuz ile Cassas ailesi olarak; ortaklarımız, partnerlerimiz ve tedarikçilerimiz için de güven tazeleme fırsatı bulduk.
Tarım alanında ise; hız kesmeden ekmeye, büyümeye ve büyütmeye özen gösterdik. Ellerimizle diktiğimiz zeytin ağacı sayısı 15.000' e ulaştı. Bu dönemde üretim şeklimizi organik gıda taleplerini karşılamak için ''İyi Tarım'' uygulamalarına çevirdik.
Müşteri memnuniyeti ilkesini, önceliklerimiz listesinden hiç çıkarmadık. Ülkemize ve farklı coğrafyalara teslim ettiğimiz kara ambulanslarımızın özellikle sınırlarımızda operasyon görevi yapan zırhlı ambulanslarımızın bakım ve onarım süreçlerini titizlikle yürütüp, görevlerinden geri kalmamalarını sağlayarak, içinde bulunduğumuz bu zor pandemi şartlarında milli duygularımız ile ve en önemlisi yerinde hizmet politikasıyla hassas bir şekilde hizmetimizi yerine getirdik.
Bizi biz yapan en önemli değerimiz; bağımsız düşünüp, birlikte karar alma gücümüz olmuştur. Sektörlerimizdeki uluslararası liderlik hayalimizden önümüzdeki süreçte de vazgeçmeyerek, teknolojiyi ve inovasyonu her zaman merkezimizde bulundurma kaygımız devam edecektir.

Mehmet KAZEZOĞLU
CEO / İcra Kurulu Başkanı